Mlodzik. Dwumecz KORONY II.

Bardzo pracowity weekend mieli chłopcy występujący w drugiej drużynie Korony Wschowa w rozgrywkach młodzika. W sobotę udali się oni na wyjazdowe spotkanie do Bytomia Odrzańskiego, na pojedynek z drugą drużyną Odry. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem Odry 4-2. Dzień później Koroniarze podejmowali na swoim boisku zespół Fundacja Sportowa Sokół Kartno. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 9-2. W tych meczach zadebiutowalo 4 zawodników Korony, którzy od niedawna reprezentują barwy naszego klubu, a swoją postawą na treningach szybko przekonali do siebie trenerów. Są to Marcel Romanowicz, Karol Nowacki, Hubert Kosiński i Rafał Ścibor. Były to ostatni weekend ligowy tej jesieni, kolejne mecze o punkty już na wiosnę.
10 kolejka III Liga Okręgowa D1 Młodzik
ODRA II BYTOM ODRZAŃSKI - KORONA II WSCHOWA 4 : 2