Trampkarz. KORONA - Sprotavia.

Do nietypowej sytuacji doszło we wtorek w Szprotawie gdzie trampkarze Korony w roli gospodarzy zagrali z miejscową Sprotavią. W pierwszym terminie mecz miał być rozegrany we Wschowie ale został odwołany ze względu na zły stan murawy po obfitych opadach i przeniesiony do Szprotawy. Fakt ten nie wpłynął deprymująco na postawę naszego zespołu, który wysoko wygrał strzelając przeciwnikom 7 goli.
Pozycja lidera, 24 punkty, 8 zwycięstw i 1 porażka to bilans na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej.
8 kolejka II Liga Okręgowa C1 Trampkarz
KORONA WSCHOWA - SPROTAVIA SZPROTAWA 7 : 1
Wtorek 31 Październik 2023

Bramki strzelali :
5" 1:0 Jakub Podgórny
16" 2:0 Igor Wilczyński
45" 3:0 Jakub Podgórny
52" 4:0 Oskar Sydorczyk
69" 5:0 Jakub Podgórny
71" 6:0 Adam Gwadera
78" 7:0 Jakub Jaromin
79" 7:1 Sprotavia

Kadra meczowa :
Bartek Borek , Marcel Flieger , Adam Gwadera , Jakub Jaromin , Jakub Kuźniak , Dawid Onoszko , Tymoteusz Parzy , Alan Pepliński , Jakub Podgórny , Maksymilian Radzijewski , Miłosz Ratajczak , Kacper Saleta , Oskar Sydorczyk , Łukasz Śliwa , Wiktor Śliwa , Igor Wilczyński , Hubert Wójcik .
Trener : M. Krembuszewski.