Trampkarz. TS II Przylep - KORONA.

Bardzo cenne zwycięstwo odniosła drużyna trampkarzy, która na wyjeździe pokonała wicelidera rozgrywek TS II Przylep. Tym zwycięstwem koroniarze przypieczętowali tytuł mistrza jesieni II Ligi Okręgowej. Należy podkreślić, że nasza drużyna przez całą rundę doznała tylko jednej porażki, a w dziesięciu spotkaniach schodziła z boiska jako zwycięzcy. Chłopakom i trenerowi gratulujemy wspaniałej postawy i tytułu najlepszej drużyny rundy jesiennej !

11 kolejka II Liga Okręgowa C1 Trampkarz
TS II PRZYLEP ZIELONA GÓRA - KORONA WSCHOWA 2 : 4
Niedziela 12 Listopad 2023
Bramki strzelali :
9" 1:0 gospodarze
15" 1:1 Miłosz Ratajczak
21" 1:2 Jakub Podgórny
26" 2:2 gospodarze
32" 2:3 Kacper Saleta
36" 2:4 Jakub Podgórny
Kadra meczowa :
Marcel Flieger , Adam Gwadera , Jakub Jaromin , Jakub Kuźniak , Dawid Onoszko , Tymoteusz Parzy , Jakub Podgórny , Maksymilian Radzijewski , Miłosz Ratajczak , Kacper Saleta , Oskar Sydorczyk , Antoni Śladewski , Łukasz Śliwa , Wiktor Śliwa , Igor Wilczyński , Hubert Wójcik .
Trener : M. Krembuszewski.