ORLIK KORONA II .

ORLIK  KORONA II .

Wtorek 10 październik 2017.
Dziś rozegraliśmy 5 rundę spotkań Ligi Orlika. Mecz decydował o fotelu lidera po pięciu kolejkach. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze i ambitnie grając ze starszymi, mocniejszymi fizycznie rywalami. W obronie graliśmy bardzo agresywnie, co przynosiło dużo przechwytów po których wyprowadzaliśmy składne akcje. Zamknęliśmy rywala na ich połowie i tam kontrolowaliśmy grę. Po dwóch pierwszych kwartach prowadziliśmy 3-1. Po przerwie trener Pogoni zrobili parę roszad w składzie. Ich największy i najsilniejszy zawodnik poszedł na pozycję napastnika i niestety to wprowadziło chaos w naszym zespole. Od tego momentu to goście dominowali, co wykorzystali wychodząc na prowadzenie w trzeciej kwarcie. Doprowadziliśmy jeszcze do remisu, ale ostatecznie to goście wywożą 3 punkty ze Wschowy. Cieszy ambitna walka i perfekcyjne pierwsze 30 minut naszego zespołu. Gramy z chłopakami starszymi o rok i dzisiaj było widać przewagę fizyczną w drugiej części spotkania. W piątek kolejne ciężkie spotkanie z naszym zespołem z rocznika 2007. Walczymy ! ⚽

KORONA II WSCHOWA - POGOŃ PRZYBORÓW 5 - 8
(1-1, 2-0, 1-3, 1-4)