Trampkarz. Z nieba do piekła...

Z nieba do piekła. Tak można nazwać pojedynek w którym trampkarze Korony Wschowa prowadzili w spotkaniu z Ilanką Rzepin 3-0 by ostatecznie tylko zremisować 3-3.
Do przerwy gospodarze prowadzili po bardzo dobrej grze i trafieniach Wojtka Wróbla, Adriana Konradowskiego i Macieja Pihila. Po przerwie mecz wyrównał się, Koroniarze nie grali źle, lecz proste indywidualne błędy spowodowały utratę bramek. Goście kończyli mecz w 10 - tkę. Koroniarze walczyli do końca o 3 pkt, lecz spotkanie zakończyło się remisem. Po świątecznej przerwie Nasi zawodnicy wybierają się na mecz do Gorzowa Wlkp z miejscową Wartą.