Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
AS II Orły Siedlisko |
Pauza | |||||
Odra II Bytom Odrzański |
8:6 | FS Sokół Kartno |
||||
Modrzew Modrzyca |
3:2 | AS Orły Siedlisko |
||||
Korona Kożuchów |
4:0 | Korona II Wschowa |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
AS Orły Siedlisko |
Pauza | |||||
Czarni Rudno |
1:4 | Modrzew Modrzyca |
||||
Korona II Wschowa |
5:1 | Odra II Bytom Odrzański |
||||
AS II Orły Siedlisko |
0:7 | Korona Kożuchów |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Korona Kożuchów |
Pauza | |||||
Modrzew Modrzyca |
4:0 | FS Sokół Kartno |
||||
Odra II Bytom Odrzański |
4:2 | AS II Orły Siedlisko |
||||
AS Orły Siedlisko |
4:1 | Czarni Rudno |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Czarni Rudno |
Pauza | |||||
Korona Kożuchów |
5:0 | Odra II Bytom Odrzański |
||||
FS Sokół Kartno |
1:16 | AS Orły Siedlisko |
||||
Korona II Wschowa |
- : - | Modrzew Modrzyca |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Odra II Bytom Odrzański |
Pauza | |||||
Modrzew Modrzyca |
- : - | AS II Orły Siedlisko |
||||
Czarni Rudno |
- : - | FS Sokół Kartno |
||||
AS Orły Siedlisko |
- : - | Korona II Wschowa |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FS Sokół Kartno |
Pauza | |||||
Korona Kożuchów |
- : - | Modrzew Modrzyca |
||||
Korona II Wschowa |
- : - | Czarni Rudno |
||||
AS II Orły Siedlisko |
- : - | AS Orły Siedlisko |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Modrzew Modrzyca |
- : - | Odra II Bytom Odrzański |
||||
Czarni Rudno |
- : - | AS II Orły Siedlisko |
||||
AS Orły Siedlisko |
- : - | Korona Kożuchów |
||||
FS Sokół Kartno |
- : - | Korona II Wschowa |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Korona II Wschowa |
Pauza | |||||
Korona Kożuchów |
- : - | Czarni Rudno |
||||
AS II Orły Siedlisko |
- : - | FS Sokół Kartno |
||||
Odra II Bytom Odrzański |
- : - | AS Orły Siedlisko |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Modrzew Modrzyca |
Pauza | |||||
Czarni Rudno |
- : - | Odra II Bytom Odrzański |
||||
Korona II Wschowa |
- : - | AS II Orły Siedlisko |
||||
FS Sokół Kartno |
- : - | Korona Kożuchów |