DERBY W LIDZE ORLIKA .

Piątek 13 październik 2017.
Dzisiaj została rozegrana siódma kolejka Ligi Orlików. Naprzeciw siebie staneły dwie drużyny Korony, wygrali starsi koledzy z rocznika 2007. Mecz był bardzo wyrównany przede wszystkim do przerwy (dwie kwarty). Pierwsza kwarta to dwie bramki starszej drużyny, która wykorzystała błedy młodszych kolegów. Druga kwarta zdecydowanie należy do rocznika 2008 i to oni prowadzą grę, co skutkuje doprowadzeniem do remisu. Wynik do przerwy brzmiał 2-2. Druga połowa zaczyna się od ataków Korony I, która wykorzystuje błąd młodszych kolegów i strzela na 3-2. Od tego momentu starsi koledzy zaczynają przeważać i wychodzą na 3 bramkową przewagę. "Młodzieży" udaje się strzelić jeszcze 2 bramki ale ostatecznie przegrywają 9-4.

KORONA I WSCHOWA 2007 - KORONA II WSCHOWA 2008 9-4
(2-0, 0-2, 4-0, 3-2)